کولر هومکس

5 مزایای سیستم‌های تهویه مطبوع و سیستم‌های خنک کننده

بیشتر مردم از سیستم‌های گرمایش و سرمایش بی صدا خبر دارند و احتمالاً این دستگاه‌های کوچک و داخلی را دیده‌اند که روی دیوارها، رستوران‌ها، یا ساختمان‌های اداری نصب شده‌اند. اما شما واقعاً در مورد این سیستم‌ها چه می‌دانید؟

1. آن‌ها راه‌حل‌های قابل انعطافی را پیشنهاد می‌کنند.

در حالی که پمپ‌های حرارتی سنتی و سیستم‌های تهویه مطبوع مرکزی، هوای گرم و گرم را از طریق کانال‌ها خنک و گرم می‌کنند، سیستم‌های گرمایش و سرمایش به طور مستقیم به مناطق مختلف منتقل می‌شوند. آن‌ها از یک واحد کوچک فضای باز و یک یا چند واحد داخلی تشکیل شده‌اند که به هیچ چیز بیش از افزایش توانایی‌ها و دسترسی به برق نیاز ندارند.

گاهی اوقات به عنوان سیستم‌های داکت اسپلیت ، سیستم‌های مینی اسپلیت ، سیستم‌های اسپلیت و یا سیستم‌های بی صدا به عنوان راه موثر برای جایگزینی واحدهای تهویه مطبوع، گرم‌کن‌های فضایی و گرم‌کن‌های برقی الکتریکی اشاره می‌شود. آن‌ها می‌توانند در بخش‌های داخلی، ساخت‌وساز جدید و آپارتمان‌ها نصب شوند و یا کنترل درجه‌حرارت در اتاق‌های خاص را بهبود بخشند. سیستم‌های بی صدا حتی می‌توانند برای ساختمان‌هایی مناسب باشند که در حال حاضر از سیستم اجباری - هوایی استفاده می‌کنند.

2 . صرفه جویی در هزینه

یکی از بزرگ‌ترین دلایل این است که چرا صاحب‌خانه‌ها به گرمایش و سرمایش در کل صرفه‌جویی در هزینه کلی می‌پردازند. در سال‌های اخیر، هزینه‌های برق در سراسر کشور افزایش‌یافته است. وقتی دمای خانه به سیستم ناکارآمد بستگی دارد، قبوض ماهیانه می‌تواند به سرعت از کنترل خارج شود. سیستم‌های گرمایش و تهویه مطبوع با قدرت کمتری عمل می‌کنند - آن‌ها کوچک‌تر از سیستم‌های هوای اجباری سنتی هستند، و به این دلیل که هوای کنترل‌شده با دما مستقیماً به یک اتاق منتقل می‌شود،

هیچ کاهشی در بهره‌وری وجود ندارد. سیستم‌های چند تایی همچنین به صاحبان خانه اجازه می‌دهند در خانه خود "مناطق" ایجاد کنند، که به این معنی است که دیگر نیازی به اتاق‌های سرد یا گرم ندارند که اشغال نشده اند. علاوه بر پس‌انداز پول در قبض‌های مصرفی، صاحبان خانه ممکن است واجد شرایط اعطای اعتبارات مالیاتی یا تخفیف در سال برای نصب یک سیستم تهویه مطبوع و سیستم گرمایش باشند. برنامه‌های زیادی در سطح فدرال، ایالتی و محلی وجود دارد که به مالکان و شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا از این ذخایر اضافی بهره‌مند شوند.

۳. آن‌ها تنفس داخلی و داخل سالن را بهبود می‌بخشند.

اغلب اوقات، کیفیت هوای محیط داخلی می‌تواند در واقع کم‌تر از کیفیت هوای آزاد باشد. با سیستم‌های تهویه مطبوع سنتی، مجاری هوایی باید بطور حرفه‌ای به طور منظم تمیز شوند، و حتی پس از تمیز کردن، گرد و غبار و ذرات آلرژن ها پشت سر گذاشته می‌شوند. از طرف دیگر سیستم‌های تهویه مطبوع و سیستم‌های گرمایشی چند مرحله‌ای را ارائه می‌کنند که به شدت می‌توانند گرد و غبار، باکتری‌ها، گرده، آلرژن ها و ذرات دیگر را در هوا کاهش دهند.

4. نصب سریع و آسان

نصب یک سیستم سنتی می‌تواند چندین هفته طول بکشد و فعالیت‌های روزانه در خانه را مختل کند. سیستم‌های بی صدا کم‌تر تهاجمی به نصب، و بسته به تعداد واحدهای داخلی و بیرونی مورد نیاز، می‌توانند بالا و به اندازه یک روز اجرا شوند. سیستم‌های مینی ون روی لوله‌های کوچک اجرا می‌شوند که به یک سوراخ فقط سه اینچی نیاز دارند. این به آن معنی است که خانه داران نباید نگران بازسازی دیوارها و یا سقف‌های اطراف کانال باشند و هیچ گونه تلفات انسانی با ارزش وجود ندارد.

5. تهویه مطبوع بی صدا باعث کاهش پدیده کربن شما می شود.

اندازه کوچک سیستم خنک‌کننده بی صدا و قابلیت‌های منطقه‌بندی آن امکان کارایی بیشتر انرژی را فراهم می‌آورد. سیستم‌های گرمایش و تهویه مطبوع دستورالعمل‌های استار انرژی را دنبال می‌کنند که به این معنی است که انرژی بسیار بیشتری نسبت به حداقل استانداردهای تعیین‌شده توسط دولت فدرال ایالات‌متحده دارند. البته بهره‌وری بهبود یافته پول را ذخیره می‌کند، البته، اما به کاهش کل کربن شما کمک می‌کند.

نمایندگی فروش کولر گازی و داکت اسپلیت هومکس