کولر هومکس

مقابله با آنفولانزا با استفاده از کولر گازی

فصل آنفولانزا در سال جاری به شدت درگیر است. هیچ کس نمی خواهد که مدام آبریزش بینی داشته باشد یا سردرد و گرفتی گلو بخاطه آنفولانزا داشته باشد. در حالی که سیستم تهویه مطبوع ( کولر گازی ) شما واکسن آنفولانزا را ندارد، اما سیستم می تواند به شما در جلوگیری از ابتلا به آنفلوانزا کمک کند و از آنجایی که مبارزه با آن به مقدار کافی برای کیفیت هوا در محیط داخلی شما کمک می کند.

اگر هوای داخلی شما کم کیفیت باشد، می تواند منجر به عواقب شدید سلامتی شود. وجود کپک، گرد و غبار و باکتری ها می تواند علائم آنفلوانزا را بدتر کند. در اینجا چند ارتقا ساده وجود دارد که باید برای مبارزه با میکروب‌ها و جلوگیری از بیماری‌ها به خانه خود راه پیدا کنید.

روش های کاهش علائم آنفولانزا

  • نصب یک سیستم تهویه مطبوع خوب

علت اصلی آنفولانزا در خانه، ذرات گرد و غبار در هوا، کپک و باکتری‌ها است. گاهی اوقات این ذرات گرد و غبار ممکن است موجب سوزش شدید چشم‌ها شوند که ممکن است منجر به مشکلات دیگری شوند. ویروس تمایل دارد با عطسه و سرفه از یک فرد به فرد دیگر منتقل می‌شود. سیستم تهویه مطبوع شما، از طرف دیگر، حداقل یک‌بار برای هر ۱۱.۵ دقیقه هوا را در خانه گردش می‌دهد که یک مکان عالی برای تمیز کردن هوای داخلی شما ارائه می‌دهد. پول و هزینه خود را برای خرید یک تصفیه هوا هدر ندهید، کمک زیادی به شما نخواهد کرد به جای آن با یک تکنسین حرفه‌ای تهویه مطبوع تماس بگیرید و از او بخواهید که یک تصفیه کننده هوا بر روی سیستم کولر گازی شما اضافه کند. این راهی بهتر برای فراهم کردن هوای فضای داخلی تمیزتر و سالم‌تر خواهد بود که نوردهی خانواده شما را به ویروس‌ها و باکتری‌ها کاهش می‌دهد.

  • خریدن فیلترهای هوا جدید

ما هرگز نمیتوانیم بر اهمیت تغییر فیلترهای هوا به طور مرتب به ویژه در فصلهای بالا متوقف شویم. به طور معمول، فیلترهای هوای قدیمی و کثیف تمایل به نگهداشتن میکروب ها دارند که در سراسر خانه شما فیلتر می شوند و احتمال ابتلا به آنفولانزا را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. سرمایه گذاری در فیلترهای تمیز و قوی هوا باعث می شود تا باکتری ها و میکروب های متعدد از طریق خانه شما عبور کنند.

  • رطوبت را در خانه افزایش دهید

میزان رطوبت در هوای داخلی شما نقش مهمی در زنده ماندن ویروس‌ها و میکروب‌ها دارد. به طور معمول, این میکروب‌ها و ویروس‌ها به خوبی در رطوبت پایین رشد می‌کنند. از طرف دیگر رطوبت بالا می‌تواند منجر به افزایش رشد کپک در منزل شما شود که برای سلامتی شما خطرناک است. با این حال, سیستم تهویه مناسب مناسب نه تنها گرم می‌شود و خانه شما را خنک می‌کند بلکه رطوبت منزل خود را نیز تنظیم می‌کند. افزایش رطوبت به سطوح خاصی می‌تواند به جلوگیری از شیوع بیماری در منزل شما کمک کند. افزایش رطوبت نیز باعث کاهش لب‌های خشک و ترک شما می‌شود و از خونریزی بینی جلوگیری می‌کند و سینوس‌ها را تمیز می‌کند.

  • تمیز کردن کانال های کولر گازی

وجود کانال هوای کثیف, مسدود یا آسیب‌دیده سیستم تهویه مطبوع نه تنها قبض‌های برق شما را افزایش می‌دهد بلکه کیفیت هوای داخلی شما را نیز تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. گاهی اوقات, آلاینده‌های متعدد و رشد کپک که نژاد آنفولانزا را در مجاری هوا سیستم شما پخش می‌کنند. تمیز کردن کانال همیشه به عنوان یک تدبیر پیشگیرانه برای مبارزه با بیماری‌های مختلف مثل آنفولانزا توصیه می‌شود. تمیز کردن کانال موثر باکتری‌ها, گرد و غبار, کپک, کپک و دیگر آنفولانزا را از بین می‌برد.

نمایندگی فروش کولر گازی هومکس