داکت اسپلیت هومکس

چرخه معکوس و کولر گازی و داکت اسپلیت اینورتر

شما همچنین ممکن است در سراسر چرخه معکوس و تهویه مطبوع اینورتر استفاده کنید. چرخه معکوس فن آوری است که اجازه می دهد تا یک سیستم تهویه مطبوع گرم و سرد باشد. این عالی است اگر در زمستان نیاز به گرمایش دارید.

یک سیستم تهویه مطبوع اینورتر قادر است جریان هوای ثابت را بدون توقف و شروع کند. این باعث می شود که آنها ساکت تر و ارزان تر اجرا شوند، اما آنها نیز از یک واحد استاندارد گران تر هستند.

ویژگی های کولر گازی و داکت اسپلیت اینورتر

وقت آن رسیده است که برای خرید کولر گازی و داکت اسپلیت شما وقت بگذارید تا فکر کنید چه ویژگی هایی را می خواهید. این می تواند شامل موارد زیر باشد:

بهره‌وری انرژی، که توسط یک سیستم درجه‌بندی شده ستاره ای در کنترل کولر گازی و داکت اسپلیت نشان داده می‌شود، می‌تواند به شما کمک کند در طول مدت طولانی صرفه‌جویی کنید - بنابراین به دنبال مدل‌هایی با ستاره‌های بیشتر بگردید.

سرعت فن به شما اجازه می‌دهد تا میزان جریان هوا را با حالت‌های بیشتر کنترل کنید.

فیلترها بسیار استاندارد هستند و دود، میکروب ها و دیگر آلرژن های هوای آلوده را حذف می کنند، در حالی که دیگر مدل ها ممکن است هوا یونیزر را برای تمیز کردن هوا در خانه شما داشته باشند

کنترل از راه دور بسیار عالی است اگر شما می خواهید تنظیمات را بدون بلند شدن تنظیم کنید

تایمر به شما اجازه می دهد تا به طور خودکار هنگامی که سیستم شما روشن یا خاموش می شود کنترل شود

کنترل منطقه، که ویژگی بسیاری از سیستم‌های داکت اسپلیت است، که به شما این امکان را می‌دهد که انتخاب کنید کدام بخش از منزل شما خنک شده‌اند و وقتی این اتفاق می‌افتد.

یکپارچه‌سازی خانگی هوشمند ویژگی دیگری برای بررسی سیستم‌های داکت اسپلیت است. این به شما این امکان را می‌دهد که آن را از طریق یک برنامه موبایل، در کنار سایر موارد مانند نورپردازی و سیستم امنیتی خود کنترل کنید.

نمایندگی کولر گازی و داکت اسپلیت هومکس